práce-tip.cz
PORADENSTVÍ

  Společnost 123jobs Media s.r.o. je jedním z předních leadrů e-commerce v oblasti zveřejňování pracovních nabídek, inzerce práce a náboru zaměstnanců. Provozujeme pracovní portály a vyhledávací aplikace v České republice (CZ), Slovensku (SK), Německu (DE), Rakousku (AT), Švýcarsku (CH), Polsku (PL), Velké Británii (UK) a Spojených státech (US).

Inzerce práce

Vytvoření inzerce nabídky práce je prvním krokem k obsazení volného pracovního místa pomocí on-line služeb.

Uchazeči o práci mají v dnešní době širokou nabídku služeb, kde mohou vyhledávat volná pracovní místa. Inzerce práce už není jen informace o volné pozici, ale je zároveň i profesní vizitkou potencionálního zaměstnavatele.

Pracovní inzerát

Inzerce pracovní nabídky

Vytvoření on-line pracovní nabídky je snadné, přesto je důležité neopomenout veškeré náležitosti ideálního inzerátu. Nabídka by měla vždy obsahovat nabízené benefity pro uchazeče, podrobně popsanou náplň práce a věškeré informace o zaměstnavateli.
Inzerce kategorie "Přijmeme prodavačku, plat dohodou" v dnešním digitálním světě nemá takřka šanci na úspěch a uchazeči o práci pak nabídku bez povšimnutí přejdou.
Vhodné je uvést i webovou stránku firmy, kde se může uchazeč nezávazně seznámit s aktivitami zaměstnavatele.

Parametry inzerce práce

Na sestavení ideálního inzerátu existuje spousty tipů a rad. Níže najdete popis základních parametrů pro tvorbu pracovní nabídky na internetu. Dodržení základního tvaru a vytvoření vhodných popisků zvyšuje šanci na obsazení volného místa.

Název pracovní pozice

Popište nabízenou pracovní pozici, nepoužívejte vykřičníky, otazníky, vsuvky a další netextové znaky. Pokud délka popisky názvu umožňuje, vložte i místo výkonu práce.

Náplň práce

Zde popište uchazečům, jakou práci nabízíte, co chcete, aby pro vás vykonávali, pokud inzerce umožňuje vložení požadavků, uveďte i jaké máte na uchazeče požadavky.

Nabízíme

Uchazečům dejte vědět, co mohou za práci pro vás očekávat. Mimo platu nezapomeňte zmínit veškeré možné benefity, např. služební telefon, stravenky a další.

Na co si dát při tvorbě pracovní nabídky pozor

Při tvorbě pracovní nabídky nezapomínejte na legislativu státu nebo země, ve které pracovní nabídku vytváříte. Inzerce práce by neměla být pro uchazeče diskriminační. Požadavky věku či pohlaví pro výkon práce mohou být posuzovány negativně jak uchazeči, tak i příslušnými orgány státní správy.

Pracovní portály

www.nejlepsibrigady.cz

Nejlepšíbrigády.cz

pracovní portál

VLOŽIT INZERÁT

Naše úspěchy

400.000+
Nabídek práce
16
Náborových projektů
22.000+
Registrovaných firem

Zahraniční pracovní portály společnosti 123jobs Media

Kontaktní formulář

Máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás

Společnost odpoví pouze na seriózní dotazy. Neurčité dotazy nebo nevyžádané obchodní nabídky mohou zůstat nezodpovězeny.
Formulář eviduje IP adresu odesílatele.
Název E-mail Zpráva Odeslat

Jsme členem rodiny